Profesjonalne kursy i szkolenia na wózki widłowe Wrocław

Pon-Sob: 09:00 - 18:00

Godziny pracy

jacek_szeliga@op.pl

Napisz do nas

Telefon: 667 360 360

Szybki kontakt

O firmie

Kursy i szkolenia na wózki widłowe

Kursy Szeliga

Ośrodek szkoleniowy Wrocław

Nasza firma od wielu lat oferuje kursy na wózki widłowe. Dzięki nieustannemu rozwojowi proponujemy szkolenia, które pozwalają podnosić swoje kwalifikacje i uzyskać dobrze płatną pracę. Prowadzimy kursy na najwyższym poziomie, dzięki którym z powodzeniem znajdziesz pracę na terenie całej Unii Europejskiej.

W naszym zespole znajdują się wykwalifikowani instruktorzy, którzy umiejętnie przekazują wiedzę niezbędną do uzyskania uprawnień na wózki jezdniowe podnośnikowe. Uczestnicząc w naszych kursach, będziecie mogli przyjemnie i bezproblemowo obsługiwać pojazdy bliskiego transportu, oraz uzyskać państwowy certyfikat.

Współpracujemy z Urzędem Dozoru Technicznego, profesjonalnie przygotowując do egzaminu przed jego komisją. Układamy szkolenia zgodnie z wytycznymi UDT i załatwiamy wszystkie urzędowe formalności. Kładziemy duży nacisk na praktykę – niezbędną w późniejszym posługiwaniu się wózkami widłowymi. Dbając o zadowolenie klienta, proponujemy także możliwość darmowego uczestnictwa w nadprogramowych godzinach szkoleń, oraz zniżki na kursy dla grup powyżej 3 osób.

Zapewniamy przystępne warunki nauki, sprawny sprzęt oraz aktualne materiały do szkoleń. Oferujemy możliwość optymalnego dostosowania godzin nauczania do potrzeb i możliwości naszych kursantów. Dbamy o wysoką jakość szkolenia, czego efektem jest bardzo duża zdawalność egzaminów przed UDT. Cieszymy się szerokim gronem zadowolonych absolwentów, którzy chętnie polecają nasze kursy przyszłym operatorom wózków widłowych. Dodatkowo, proponujemy najniższe ceny w okolicy, dzięki czemu szybko i niedrogo podniesiesz swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniu na wózki widłowe.

Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Brochowskiej 21. Przygotowaliśmy dla was sale, w których komfortowo przyswoicie wiedzę z zakresu przepisów, budowy oraz obsługi urządzeń transportu bliskiego. Po części teoretycznej, do waszej dyspozycji pozostaje plac manewrowy, na którym nauczycie się praktycznego posługiwania się sprzętem.

Kursy na wózki widłowe

Wiemy doskonale, jak istotną rolę w dobie dużej konkurencji rynkowej odgrywa stałe podnoszenie swoich kwalifikacji. Wspieramy w tym zarówno osoby poszukujące pracy, jak i pracodawców, organizując od wielu lat profesjonalne kursy na wózki widłowe.

667 360 360

Godziny pracy

Poniedziałek- Piątek: 9:00-18:00

Sobota: 9:00-15:00

Niedziela: Zamknięte

Wieloletnie doświadczenie

Nasza kadra instruktorów posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne i pedagogiczne w zakresie prowadzenia szkoleń, co przekłada się na łatwą i bezstresową naukę jazdy wózkami widłowymi.